Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Służba zdrowia Dyktando z okazji Dnia Kobiet-zaproszenie

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dyktando z okazji Dnia Kobiet-zaproszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 05 marca 2021 15:55

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet. Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłany. Konkurs przygotowany z okazji święta kobiet przez serwis www.dyktanda.pl charakteryzuje się tym, że nie wymaga wykazania się wiedzą. Będą to zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazje  przygotuje  Pni Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego. Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online,8 marca 2021 r. w godzinach 19.00-20.00.

Warto spróbować swoich sił, bowiem na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na całą ofertę www.relaksacyjne.pl  Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartośći od 50 do 500 złotych, do wykorzystania na zakupy w sklepie online www.relaksacyjne.pl Sklep ten oferuje szeroką gamę produktó premium dla kobiet: począwszy od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez relakksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Wszystkie wyroby wykonane są  w 100 % z naturalnych materiałów, a do tego tworzone w naszym kraju, w duchu zero waste,z dbałością o najmniejszy detal. Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: www.dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki! Kreacje graficzne (loga, banery) konkursu można znaleźć na dysku google: https://drive.google.com/drive/folders/1iq7eQ2ghTlorsDo3A1tPvXLSf5wkyxZK

 

Czy wiesz, że...

w latach 1919-1954 wsie na naszym terenie należały do gminy Styków z siedzibą w Starachowicach? W 1952 roku gmina składała się z 12 gromad: Brody, Budy, Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Kuczów, Lipie, Lubienia, Michałów, Ruda, Skała, Styków i Styków Kolonia.

elektronik sigara