Strona Główna Ważne dokumenty Informacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Informacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   

logowfosigwM
   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że w ostatnim okresie pojawiło się wiele firm, które udzielają wyjaśnień, prowadzą szkolenia czy wypełniają wnioski do Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".

 

   W związku z tym WFOŚiGW w Kielcach przypomina, że jest jedyną instytucją na terenie województwa swiętokrzyskiego upoważnioną do przeprowadzania szkoleń dotyczących programu "Czyste Powietrze". W siedzibie Funduszu pracownicy udzielają informacji o programie oraz pomagają wypełniać wnioski o dofinansowanie, powyższe działania są bezpłatne i świadczone wszystkim potencjalnym wnioskodawcom.

   Jednocześnie prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wynajmowanie sal na takie cele, gdyż za szkolenia ortaz informacje udzielane przez inne osoby nie będące pracownikami Funduszu, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach nie bierze odpowiedzialności.

 

Czy wiesz, że...

w latach 1919-1954 wsie na naszym terenie należały do gminy Styków z siedzibą w Starachowicach? W 1952 roku gmina składała się z 12 gromad: Brody, Budy, Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Kuczów, Lipie, Lubienia, Michałów, Ruda, Skała, Styków i Styków Kolonia.

elektronik sigara