Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Badania ankietowe statystyki publicznej

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Badania ankietowe statystyki publicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 22 lutego 2022 11:47

badania-ankietowe-M-strona
Przekazujemy informację Urzędu Statystycznego w Kielcach dotyczącą popularyzacji wiedzy o badaniach ankietowych prowadzonych na terenie wojewodztwa. Badania są realizowane przez ankieterów statystycznych w losowo wybranych gospodarstwach domowych lub rolnych. Prosimy o życzliwą współpracę z ankieterami. Informacje zebrane w trakcie wywiadów ankieterskich są poufne i wykorzystywane wyłącznie do zbiorczych zestawień i analiz statystycznych. Ankieterzy kontaktują się z respodentami osobiście-telefonując lub odwiedzając ich w domach. Każdy ankieter posiada legitymację służbową i ma obowiązek wylegitymować się na prośbę respondenta.

Posiada również upoważnienie do prowadzenia badań ankietowych z podpisem dyrektora i pieczęcią Urzędu Statystycznego. Tożsamość ankietera można sprawdzić dzwoniąc do Urzędu Statystycznego lub na stronie internetowej https://sa.stat.gov.pl/formularz w dedykowanej aplikacji "Sprawdź toższamość ankietera".

Jednocześnie  serdecznie dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę i życzliwość w zakresie popularyzacji badań statystyki publicznej.
Z poważaniem,

p.o. Dyrektor

Ewa Tomczyk

Urząd Statystyczny w Kielcach

ul. Zygmunta Wróblewskiego 2

25-369 Kielce

Centrala tel. 41 249 96 00, Sekretariat: tel. 41 249 96 03

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

https://kielce.stat.gov.pl

W załączniku poniżej do pobrania ulotka dotycząca badań ankietowych w fromacie pdf, rozmiar 669 kilobajtów.

Kliknij aby pobrać ulotkę

Poprawiony: środa, 23 lutego 2022 07:49
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.