Strona Główna Ogłoszenia Sesja z informacją o stanie gminy

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Sesja z informacją o stanie gminy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 22 maja 2020 15:25

herb-brodowM  
   Podczas sesji Rady Gminy w Brodach, która odbędzie się w dniu 29 maja 2020r o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Brodach ul. Stanisława Staszica 3 przeprowadzona zostanie debata nad raportem o stanie gminy przedstawionym przez Wójta Gminy Brody, który obejmować będzie podsumowanie jego działalności w roku 2019 r.

   Rada Gminy rozpatrzy raport o stanie gminy podczas sesji, na której podejmowana będzie uchwała w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Brody. W debacie oprócz radnych, będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców Gminy Brody. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy, Rada Gminy przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Wójtowi wotum zaufania.

   Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy musi złożyć do Przewodniczącego Rady Gminy w Brodach, pisemne zgłoszenie zawierające co najmniej: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz własnoręczny podpis, poparte podpisami co najmniej 20 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie.

   Zgłoszenia należy składać najpóźniej do dnia poprzedzającego dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy - a więc do dnia 28 maja 2020r.

    Zgłoszenia mieszkańców Gminy do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy przyjmowane będą do dnia 28 maja 2020 r. w Urzędzie Gminy w Brodach, ul. Stanisława Staszica 3, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.00, w biurze obsługi interesanta lub mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przykładowy wzór zgłoszenia do udziału w debacie dostępny jest na stronie internetowej www.brody.info.pl.

 

Szczegółowe informacje odnośnie warunków udziału w debacie oraz formularz zgłoszeniowy, znajdują się do pobrania w złącznikach poniżej.

-Kliknij aby pobrać Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy w Brodach

-Kliknij aby pobrać formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 26 maja 2020 13:46
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara