Strona Główna Na sygnale Pomimo pandemii uczniowie z Dziurowa pilnie pracują

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Pomimo pandemii uczniowie z Dziurowa pilnie pracują PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Karolina Piotrowska   

Dziurow-dzien-matki-M-2020-strona   Ta jedyna, najdroższa, najukochańsza- mama, mateczka, matunia, matka, mateńka. 26 mama to dzień w którym przypominamy sobie o naszych mamach- bohaterkach dnia codziennego. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dziurowie w czasie zdalnych lekcji z plastyki zainspirowani przez Panią Halinę Turek wykonali niecodzienne upominki dla swoich mam. W pięknie ozdobionych słoikach umieszczone zostały serduszka na których zapisali za co kochają swoją mamę.

    Pomysłów na zapełnienie serduszek było wiele, a oto niektóre z nich: Kocham Cię Mamo, za Twoje dobre serce, Kocham Cię Mamo, za ciepły uśmiech, Kocham Cię Mamo, za Twoje mądre rady, Kocham Cię Mamo za to, że jesteś przy mnie każdego dnia.

Na zamieszczonych zdjęciach przedstawiamy prace uczniów: Roksany Lach, Nikoli Lach, Aleksandry Mąki, Konrada Cieśli, Mai Sokół, Marii Papuckiej, Amelii Grodeckiej, Huberta Lesiaka. Życzymy wszystkim Mamom zdrowia, szczęścia, cierpliwości i spełnienia marzeń.

 

 

 

Dziurow-dzien-matki-Szer-2020-strona

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 25 maja 2020 14:30
 

Czy wiesz, że...

w latach 1919-1954 wsie na naszym terenie należały do gminy Styków z siedzibą w Starachowicach? W 1952 roku gmina składała się z 12 gromad: Brody, Budy, Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Kuczów, Lipie, Lubienia, Michałów, Ruda, Skała, Styków i Styków Kolonia.

elektronik sigara