Strona Główna Na sygnale Spotkanie z biskupem

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Spotkanie z biskupem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Rycombel, Anna Wojciechowska   

biskup-spotaknie-szkola-stykowDSC 1212-min5 października 2017r. w Zespole Placówek Oświatowych w Stykowie, gościł ksiądz biskup Henryk Tomasik wraz z księdzem kanonikiem Stanisławem Kuśmierczykiem. Z tej okazji uczniowie przygotowali akademię na której wystąpili „Mali Wojacy" a przedszkolaki wręczyły Jego Ekscelencji róże.

W spotkaniu uczestniczył także zastępca wójta gminy Brody -  Michał Gutowski. Po przywitaniu gości przez panią dyrektor Barbarę Prokop ks. Biskup zabrał głos. W swobodnej dyskusji z młodzieżą zachęcał do modlitwy, uczestnictwa w Eucharystii. Na koniec udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa. Dzieci przekazały ks. Biskupowi pamiątkowy album „Anioły" i zaśpiewały pieśń " Gdy idziemy poprzez świat chwalmy Boga". Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

 

 

fot.: Agnieszka Pastuszka

 

Poprawiony: piątek, 20 października 2017 14:06
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara