Strona Główna Historia Każdy z nas jest wyjątkowy

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Każdy z nas jest wyjątkowy PDF Drukuj Email

Mam-talent-Staw-GlowneM 
     Pod takim hasłem -z inicjatywy Szkolnego Samorządu Uczniowskiego- odbyła się w Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim pierwsza edycja szkolnej imprezy „Mam talent".

   Cała społeczność szkolna - przedszkolaki, dzieci z „zerówki" oraz uczniowie klas I - VII starali pokazać się z jak najlepszej strony. Mieliśmy okazję podziwiać talenty wokalne, muzyczne, grę na instrumentach, uzdolnienia teatralne, taneczne, gimnastyczne, sportowe, plastyczne i kulinarne.

   Z całą odpowiedzialnością należy stwierdzić, że Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim jest kuźnią talentów i uczy się w niej wiele uzdolnionych dzieci. Oby nigdy nie straciły zapału do rozwijania swoich pasji. Wszystkim uczestnikom ogólnoszkolnej zabawy serdecznie gratulujemy.

 

 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara