Strona Główna Historia Niezwykły Gość

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Niezwykły Gość PDF Drukuj Email

Biskup-glowneM-Staw-Kunowski  
   W ciepłej, rodzinnej atmosferze przebiegło spotkanie uczniów i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Stawie Kunowskim z wyjątkowym gościem – księdzem biskupem Edwardem Frankowskim.


   Towarzyszyli mu ksiądz sekretarz Krzysztof Kryk i proboszcz Parafii Nietulisko ksiądz Wiesław Słowiński. Dostojny gość przyjechał, aby przekazać wszystkim swój welki optymizm i wzbogacić dobrym słowem. Pani Dyrektor uroczyście powitała księdza biskupa, następnie dzieci recytując wzruszające wiersze i śpiewając pełne nadziei pieśni wyraziły wdzięczność za jego obecność.

   Ksiądz biskup w swym przemówieniu podziękował wszystkim za ogromny wkład w wychowanie młodego pokolenia, dzieciom zaś życzył sukcesów w nauce i wypełnianiu swojego powołania. Na zakończenie pobłogosławił każdego i rozdał pamiątkowe obrazki.
   Wspólnie spędzony czas, choć krótki stał się wspaniałą lekcją  jak przez przyjacielskie gesty i serdeczne słowa przybliżać innym Boga i wiarę w drugiego człowieka.

 

 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara