Strona Główna Gospodarka odpadami Inne INFORMACJA miejscach zagospodarowania przez podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Brody.

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

INFORMACJA miejscach zagospodarowania przez podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Brody. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 20 kwietnia 2016 07:53

INFORMACJA

miejscach zagospodarowania przez podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Brody zmieszanych odpadów komunalnych, odpadów zielonych oraz pozostałości z sortowania odpadów komunalnych przeznaczonych do składowania,

 

Zmieszane odpady komunalne, odpady zielone oraz pozostałości z sortowania odpadów komunalnych przeznaczone do składowania zgodnie z Planem gospodarki odpadami dla województwa świętokrzyskiego powinny trafiać do instalacji wyznaczonej dla regionu nr 2, wskazanych w niżej wymienionej tabeli.

Nazwa instalacji

Oznaczenie siedziby i adres

Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” Sp. z o.o. Janik

ul. Borowska 1; 27-415 Kunów

Nazwa instalacji zastępczej

Oznaczenie siedziby i adres

REMONDIS Sp. z. o.o..

 

RZZO Janczyce - zarządzającą przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki

27-522 Baćkowice

Poprawiony: środa, 20 kwietnia 2016 07:58
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara