Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Podaruj 1% mieszkańcom gminy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 22 lutego 2022 07:23

Grafika z tekstem: Rozlicz PIT w gminie Brody. Wspieraj lokalnie.We współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych z Wrocławia, uruchamiamy stronę www ze wszystkimi zgłoszonymi zbiórkami jednego procenta podatku. Klikając na odnośnik: https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-brody-2/ można bardzo łatwo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.

Prosimy, w zeznaniu podatkowym jako miejsce zamieszkania wskazać adres w gminie Brody, ponieważ wtedy Twoje podatki wrócą do Ciebie! Nie trzeba być zameldowanym na tym terenie. Rozliczając PIT w naszej gminie, mamy realny wpływ na jej rozwój. 

Zobacz listę lokalnych odbiorców 1% podatku: https://www.iwop.pl/wspieraj-lokalnie/przystapienie-do-projektu/weryfikacja-listy-opp/?typ=GW&wojewodztwo=%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie&powiat=starachowicki&gmina=Brody

(Kliknij na grafikę poniżej i rozlicz PIT)

Rozlicz PIT w gminie Brody
Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowcyh korzystając z oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

Poprawiony: wtorek, 22 lutego 2022 13:31
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.