Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Gratulacje dla laureatów gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 14 stycznia 2022 15:52

Glowne-M-gratulacje-dla-uczniow-szkol-gminy-brody-otwp-2021-gmina-brodyW piątek 14 stycznia 2022 r. w sali konferencyjnej UG Brody Wójt Gminy Brody Marzena Bernat wraz z Zastępcą Wójta Martą Prokop oraz Dyrektorem Centrum Usług Wspólnych Gminy Brody Dorotą Grudnicką-Glina i Podinspektorem w UG Brody odpowiedzialnym za sprawy pożarnictwa Marzeną Miliczek złożyły gratulacje oraz wręczyły upominki i dyplomy uczniom szkół z terenu Gminy Brody, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na szczeblu gminnym w OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczniowie przybyli wraz z Dyrektorami swoich szkół: Teresą Szymczak z PSP w Adamowie, Marzeną Adamus z ZPO w Stykowie, Niną Milanowską z SP w Brodach i Ewą Stawiarską z ZSP w Rudzie. Eliminacje do Turnieju odbyły się na przełomie listopada i grudnia 2021 roku. Uczestniczyli w nim uczniowie starszych klas szkół podstawowych i ze względu na zagrożenie epidemiczne miały formę zdalną. Obejmowały swym zakresem tematycznym obszerną wiedzę dotyczącą tradycji i historii ochrony przeciwpożarowej.
Najlepsze wyniki wśród uczniów brodzkich szkół osiągnęli: Nikola Serafin z ZPO w Stykowie, Emilia Piętak z PSP w Adamowie, Filip Podzielny z PSP w Adamowie, Igor Bernaciak z ZSP w Rudzie, Wiktoria Kwiecień z ZPO w Stykowie i Natalia Szymańska z SP w Brodach (nagrodę w imieniu uczennicy odebrała Dyrektor SP w Brodach Nina Milanowska). Dyplomy za udział w Turnieju otrzymali uczniowie PSP w Adamowie: Dawid Cholewiński, Dominik Góra i Marcelina Mokrzańska oraz ZSP w Rudzie: Alan Stępniewski i Patryk Bernaciak (dyplom w imieniu ucznia odebrała Dyrektor ZSP w Rudzie Ewa Stawiarska).

Poprawiony: piątek, 14 stycznia 2022 16:13
 

Czy wiesz, że...

macieknajwiększym drzewem w gminie Brody jest dąb "Maciek". Owód jego pnia  wynosi aż 7 metrów!