Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Sylwester z Top One (film, zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 02 stycznia 2019 13:54

sylwester-2018-brody-top-one-disco-polo-DSC02645-mZnane przeboje: "Miła moja", "Bliska moim myślom", "Biały miś", „Ciao, ciao Italia" porwały do tańca licznych uczestników Sylwestra pod Gwiazdami. Na scenie w Brodach wystąpił zespół „Top One" - pionier muzyki dance w Polsce.

Dla wszystkich był bezpłatny poczęstunek – kromki chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Zmarznięci mogli napić się gorącej herbaty i ogrzać przy ogniskach. O północy, Wójt Gminy Brody wraz z Przewodniczącym Rady Gminy w Brodach złożyli życzenia noworoczne. Na placu można było oglądać dwa nowe wozy strażackie z OSP w Lubieni i Krynkach. Zakup tych samochodów, Marzena Bernat uznała za znak szybkiego rozwoju gminy Brody. Noworoczny toast wznieśli także radni, pani Mariola Gałka – prezes starachowickiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz pani skarbnik Dorota Dyka.

Na zakończenie Sylwestra był efektowny pokaz fajerwerków. Uczestnicy uznali imprezą za udaną. Dzięki korzystnej pogodzie i znanemu zespołowi wielu ludzi bawiło się pod sceną.

Zdjęcia, film można oglądać i komentować także na Facebooku.

 


Poprawiony: środa, 02 stycznia 2019 14:14
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara