Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Złoci małżonkowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 03 października 2018 13:35

zloty-jubileusz-gmina-brody-2018-DSC08963minW dniu 30 września br., odbyła się uroczystość Złotego Jubileuszu dla 20 małżeństw z gminy Brody. Pani wójt Marzena Bernat dekorowała jubilatów prezydenckimi Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Najpierw w ich intencji sprawowana była msza św. w kościele parafialnym w Krynkach.

Główne uroczystości zorganizowane były w restauracji "Szary Wilk" w Młynku. Dla małżonków zaśpiewał zespół "Jarzębina" z Dziurowa przy akompaniamencie Marka Basy. Kwiaty oraz prezenty od gminy wręczał także Jan Kosiela – sekretarz oraz Stanisław Wrona – przewodniczący rady. Obecny był ks. Stanisław Kuśmierczyk - proboszcz parafii w Stykowie, radni oraz sołtysi z gminy Brody. Pięćdziesiątą rocznicę zawarcia małżeństwa obchodzili: Państwo Halina i Jan Barańscy, Teresa i Wiesław Bębasowie, Wiesława i Tadeusz Bidzińscy, Stanisława i Jan Cieślikowie, Krystyna i Ignacy Cymerysowie, Regina i Szymon Domańscy, Alicja i Stanisław Głowniakowie, Lucja i Jan Grudniewscy, Zdzisława i Ireneusz Iłowscy, Danuta i Marian Iwanowie, Józefa i Marian Iwanowie, Mirosława i Jan Jagiełło, Danuta i Tadeusz Kiełkowie, Romualda i Józef Sieniek, Jadwiga i Tadeusz Stachuczowie, Krystyna i Stefan Stachuczowie, Helena i Stanisław Romańscy, Janina i Kazimierz Szwajcer, Ewa i Józef Zawłoccy, Irena i Adam Żakowie. Gratulujemy Jubilatom!

 

Poprawiony: środa, 03 października 2018 13:49
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara