Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Bieszczadzkie wędrowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Wojciechowska   
piątek, 08 czerwca 2018 10:28

wycieczka-bieszczady-sp-ruda-06-min28 maja br. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzie wyruszyli na trzydniową wycieczkę krajoznawczą w Bieszczady. Największą atrakcją był rejs statkiem po Jeziorze Solińskim oraz przejażdżka drezynami rowerowymi.

Uczestnicy wycieczki rozpoczęli wędrówkę od zwiedzania Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, w którym zobaczyli proces powstawania oraz sposoby ozdabiania i grawerowania wyrobów szklanych. Mieli również okazję poznać historię huty. Odwiedzili Elektrownię Wodną w Solinie oraz maszerowali Połoniną Wetlińską. Wieczory spędzali w schroniskach gdzie bawili się przy ognisku i na dyskotece. Przez cały wyjazd dopisywała piękna i słoneczna pogoda oraz świetne humory. Wspaniałe wrażenia na długo pozostaną w pamięci uczniów. dzięki bardzo dobrej organizacji i opiece nauczycieli: Marii Cząstki, Ewy Stawiarskiej, Hubertowi Stachurze oraz Bartłomiejowi Mące. Uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują Pani Wójt Marzenie Bernat za dofinansowanie wyjazdu.

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 08 czerwca 2018 10:40
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara