Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Niezwykły dzień w Dziurowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Staryczenkow   
środa, 06 czerwca 2018 11:54

dzien-dziecka-sp-dziurow06-minPierwszego czerwca dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto. Najlepszym prezentem z tej okazji był występ rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego w przedstawieniu pt: "Bajkowy galimatias".

Pani dyrektor Halina Turek życzyła wszystkim dzieciom dużo uśmiechu i zabawy, aby dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej. Do życzeń dołączyli się dyrektor Centrum Usług Wspólnych pani Dorota Grudnicka - Glina oraz radny Dziurowa pan Leszek Sarna a Sołtys Dziurowa pan Marian Bębas zorganizował słodki poczęstunek.
Dopisała pogoda, humory i energia, która przydała się w rozgrywkach sportowych i nauce tańca. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali nagrody.

 

 

Poprawiony: czwartek, 07 czerwca 2018 12:20
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.

elektronik sigara