Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Szkolna Noc Atrakcji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Wlazłowska, Rajmund Gębura   
środa, 23 maja 2018 16:24

  sp-adamow-GlowneM-nocowaniePodczas weekendu 18-19 maja w całej Polsce obchodzona była Noc Muzeów. Z tej okazji 18 maja w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie odbyła się Szkolna Noc Atrakcji.


   Organizatorkami tego przedsięwzięcia były panie Edyta Chodzyńska oraz wychowawczyni klasy VII Katarzyna Pocheć, wraz ze swoimi wychowankami. W piątek 18 maja o godzinie dziewiętnastej siódmoklasiści stawili się w szkole. Uczniowie mieli wiele propozycji jak można spędzić tę niezwykłą noc.

    Wybrali rozgrywki w piłkę siatkową. Zwycięzcy tryumfowali, a przegrane drużyny musiały wykonać zabawne zadania, np. napisać wiersz o swojej wychowawczyni lub stworzyć piosenkę o pani Chodzyńskiej. Po sportowej rywalizacji wszyscy zjedli wspólną kolację, a następnie przyszedł czas na seans filmowy.

   Na koniec, zanim nadeszła pora snu, uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w rozgrywkach gier planszowych. Niezwykły wieczór zakończył się dokładnie o północy, gdy została ogłoszona cisza nocna. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze Szkolnej Nocy Atrakcji, która po raz kolejny udowodniła, że szkoła oprócz nauki może też być miejscem doskonałej zabawy.

Fot. Katarzyna Pocheć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2018 10:19
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara