Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Znawcy przepisów drogowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Hanna Walczyk, Anna Wojciechowska   
piątek, 20 kwietnia 2018 11:09

turniej-bezpieczenstwa-ruchu-drogowego-zsp-krynki04-minW dniach 10 i 13 kwietnia uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach wzięli udział w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Do zawodów przystąpili: Aleksandra Dwojak, Hubert Czarnecki, Mateusz Rozwadowski z gimnazjum zajmując III miejsce oraz Iga Dębniak, Karolina Kumor, Ernest Bastrzyk, Dominik Świtoń, Eryk Sieroń ze szkoły podstawowej. Zwycięzcy otrzymali puchar i medale. Opiekunem zespołów była pani Hanna Walczyk. Celem turnieju było popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz roweru jako środka transportu. Zawodnicy najpierw pisali test z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz skrzyżowań, następnie wykonali zadania dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na koniec musieli wykazać się prawidłową jazdą rowerem.

 

 

 

Poprawiony: piątek, 20 kwietnia 2018 12:16
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara