Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Sylwester z gwiazdami disco polo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 03 stycznia 2017 09:40

sylwester-pod-gwiazdami-brody-mavers-gmina-29aminGmina Brody po raz drugi zorganizowała Sylwester na wolnym powietrzu. Licznie przybyli mieszkańcy, przywitali Nowy Rok na placu przy scenie w Brodach. Wszystkich do tańca porwał zespół „Mavers" z Łącka.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 22:30. Wraz z osobami dorosłymi, uczestniczyli w niej także dzieci. Przybyło sporo ludzi młodych. Główni artyści imprezy wykonali przeboje takie jak: „Ona ma to coś" „Tak się bawi", czy „Miodu dziś chce". Przed północą, Pani wójt Marzena Bernat wraz z przedstawicielami władz gminy złożyła wszystkim życzenia i rozpoczęła wspólne odliczanie do rozpoczęcia 2017 roku. Kulminacją imprezy był pokaz sztucznych ogni. Później, publiczność bawiła się przy muzyce tanecznej zespołu „Fox". Na placu, można było się ogrzać przy dwóch dużych ogniskach. Wszystkich częstowano gorącą herbatą i chlebem ze smalcem. Sylwester upłynął w sympatycznej, rodzinnej atmosferze.

 

 

 

 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara