Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Podsumowanie roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Wojciechowska   
wtorek, 03 stycznia 2017 08:27

sesja-gmina-brody-grudzien10min29 grudnia br. po Sesji Rady Gminy i jednogłośnym przyjęciu przez radnych budżetu gminy na 2017 rok odbyło się spotkanie o charakterze noworocznym. Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody podsumowała mijający rok i złożyła gościom życzenia.

Mówiła o sukcesach jakie udało się dokonać w ostatnim roku. Gmina skutecznie korzystała z funduszy unijnych. W 2016 roku zrealizowano dwanaście inwestycji drogowych. W porównaniu do poprzednich lat jest to rekordowa liczba. Dzięki wprowadzeniu Funduszu Sołeckiego zrealizowano wiele małych, ale istotnych inwestycji sołeckich. Dobra współpraca z zarządcą Zalewu Brodzkiego zaowocowała znaczącym ożywieniem ruchu turystycznego.
Na uroczystości obecny był Krzysztof Lipiec - Poseł na Sejm RP wraz z Małgorzatą Pruś – dyrektorem Biura Poselskiego. Gościli również: Tomasz Margula - radny powiatu, Sławomir Skoczylas – Komendant Komisariatu Policji w Brodach, radni gminy, sołtysi, dyrektorzy szkół i jednostek gminnych. Z repertuarem kolędowym wystąpił zespół śpiewaczy „Jarzębina" z Dziurowa.

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara